سلام و علیکم در زندگی شهرنشینی دسترسی به آب غیرکلردار و طبیعی غیرممکن شده از اونجایی که مصرف اب لوله کشی مضر هست چه راهکار دیگه ای وجود داره؟
محمدجواد

سایتی که میزنین لطفا پاسخگو باشین من میگم زالو اندازی کردم شما میگین در مقاله ذکر شده ...
محمدی

سلام من 29 سالمه چپ گرید3 دارم راست هم گرید2 زالو درمانی هم 9 بار انجام دادم ولی تاثیری نداشته حدود 20 درصد در مجموع کم شده قطر ورید ها بنظرتون چیکارکنم؟
محمدی

سلام و خسته نباشید. برای حجامت آلرژی از دکتر بخواهیم که فقط بین دو کتف رو حجامت کنه یا باید مثل حجامت معمولی سه چهار قسمت از پشت رو حجامت کنیم؟؟؟؟
علی

سلام واحترام خدمت شما بنده الحمدلله هشت هفته باردارم بسیاربی حال واحساس سرما دردست وپاهایم دارم اشتهاخیلی کم آزمایش خون کمبود فریتین ودی نشون داده تالاسمی مینورهم دارم ،رقیق کننده خون هم مصرف میکنم،آیا دراین هفنه میتوانم ترکیب پوست تخم مرغ فرمودید مصرف کنم؟برای فریتین خون چه کنم خدایی نکرده برای جنین مضرنباشد،؟ وآیا میتوانم روغن بادام شیرین دربینی بچکانم؟چون به شدت خشک میشود وجلوی تنفس راحت رامیگیرد.خدابه شما خیرکثیر عنایت کند پاسخ مارا میدهید اجرکم عندالله
فاطمه

با سلام، همسرم 45 ساله سرطان تیروئید نوع پاپیلاری متاستاز دارد که به ریه و تعدادی از مهره های ستون فقرات نیز سرایت کرد. آیا رژیم غذایی 15 روزه برایشان مفید است؟ آیا کمکی برای درمانش محسوب میشود؟ البته قرص های محدود کننده از جمله دابرافنیب و ترامتنیب را روزانه مصرف میکند
حسن

سلام دکتر خواستم بدونم این واکسن رو بعد از اینکه رو محل حجامت زدیم بزاریم خشک بشه خودش یا باید پاکش کنیم؟؟.و تا چند بار باید بعد از حجامت خودمون اون واکسن رو به محل حجامت بزنیم. ممنون بابت پاسخگویی
محمد

سلام. من پریودی هام تقریبا منظم بود و برای اینکه زودتر باردار بشم از پریودی قیبلیم پیاز درمانی انجام دادم ولی الان ۲۰ روزه از زمانی که باید پریود میشدم گذشته و هنوز نشدم. درد زیر دل دارم آزمایش خون بارداری هم دادم منفی بود میشه بگید الان باید چیکار کنم؟
باران

با سلام و احترام مورد 6 خوردن که مهترین هم هست و فرمودید مقاله جدا میذارید مقالشو پیدا نکردم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
حسن

سلام وقت بخیر به بچه زیر 6 ماه میشه به جز شیر مادر و شیر خشک چیزی داد ؟منظورم غذا هست
تشکر
کد : 67705
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۲
خبرها و نظرها
Share Email
سازمان های جهانی وابسته به یهود هستند.

بسم الله الرّحمن الرّحيم

 

 

 

 

 

سازمان های جهانی وابسته به یهود هستند.

 

 

 

 

 

 

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا إِنْ جَاءَكُمْ فَاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَيَّنُوا أَنْ تُصِيبُوا قَوْمًا بِجَهَالَةٍ فَتُصْبِحُوا عَلَى مَا فَعَلْتُمْ نَادِمِينَ

 

 

ای اهل ایمان اگر فرد فاسقی خبری برایتان آورد، خبرش را بررسی و تحقیق كنید تا مباد از روی ناآگاهی، گروهی را آسیب رسانید و بر كرده خود پشیمان شوید. (حجرات – 6)

 

 

 

در آیه فوق خداوند متعال به مومنان هشدار می دهد که اگر آدمی فاسق خبری برای شما آورد، چشم و گوش بسته نپذیرید و تحقیق کنید. تا مبادا به دیگران آسیب رسانید و پشیمانی به بار آورید.

 

 

 

مصداق بارز آن شبکه های خبری هستند که بر علیه کشور ما دروغ پراکنی می کنند و متاسفانه خیلی ها بر خلاف هشدار این آیه بدون تحقیق و بررسی مطالب شان را قبول می کنند.

 

 

 

یکی دیگر از مصادیق بارز این آیه، سازمان های جهانی وابسته به یهود هستند. مانند سازمان جهانی بهداشت و مراکز بین المللی مرتبط با کشاورزی و تغذیه که در پوشش علم و توسعه و تکنولوژی برای مردم جهان دستورالعمل صادر می کنند و بارها اثبات شده که نسخه های آنها برای مردم جهان آسیب زا بوده است.

 

 

 

 

پر واضح است مسئولینی که بدون بررسی و دوراندیشی نسخه این مراکز را برای مردم اجرا می کنند، بر خلاف کلام خداوند عالم در این آیه عمل می کنند. که قضیه بهتر جا بیفتد وضعیت دو نفر از مراجعین مطب را برایتان توضیح می دهم:

 

 

خانمی با شوهرش از شهرستان آمده بودند. آقا متاسفانه دچار سرطان حنجره شده بود و به او گفته بودند باید جراحی شده و قسمت جلوی گردن را کامل بردارند. می خواستند ببینند با طب سنتی می توان کاری برایش انجام داد یا خیر؟

 

 

 

البته جواب من منفی بود. من ادعایی در مورد سرطان ندارم. تحصیلات آن خانم میانسال، در حد سیکل بود ولی خیلی خوب صحبت می کرد و خوب هم متوجه حرفهای من می شد.

 

 

 

پرسیدم: شما اهل مطالعه هستید؟ گفت: بله کتاب را خیلی دوست دارم و زیاد مطالعه می کنم ! گفت: من واکسن کرونا نزدم و بچه هایم را هم نگذاشتم بزنند ولی شوهرم واکسن زد. گفتم: از کجا دانستی که نباید واکسن بزنی؟ گفت: مطالعه و تحقیق کردم! گفتم: مشکلی برایتان پیش نیامد؟ گفت: چرا از طرف شبکه بهداشت مرا تهدید کردند. گفتند اگر نزنی یارانه ات را قطع می کنیم. گفتم هر کار می خواهید بکنید!

 

 

 

 

از آقا پرسیدم: شغل شما چیست؟ گفت: کشاورزی گفتم: با سموم کشاورزی تماس داشته ای؟ گفت: زیاد و ادامه داد: قدیم که از این همه کود شیمیایی و سم استفاده نمی کردیم محصول مان مرغوب تر از الان بود و طعم بهتری هم داشت. گفتم: خب چرا از این مواد استفاده می کنید که هم خودتون آسیب ببینید و هم مردم؟ گفت: اداره کشاورزی ما را اجبار می کند. می گویند اگر استفاده نکنید به شما بذر نمی دهیم و محصول تان را نمی خریم!

 

 

 

 

این تنها یک نمونه بود. نمونه ای از مسئولینی که دستورالعمل های نهادهای بین المللی فاسق را عینا برای مردم دیکته کرده آنها را با تهدید و ارعاب مجبور به اجرای آن می کنند. و نمونه ای از دو نوع شخصیت متفاوت. یکی خانمی اهل تحقیق و با بصیرت که به راحتی هر توصیه ای را نمی پذیرد و اجرا نمی کند و آقایی که می پذیرد و تسلیم زور می شود و اجرا می کند. نتیجه اش را هم روی سلامت شان می بینیم.

 

 

 

 

از این موارد زیاد است. و اما راه اصلاح این وضعیت چیست؟ از یک طرف تغییر مسئولینی که چنین روش و منشی دارند و از طرف دیگر آگاه شدن مردم و مطالبه گری آنها 

 


منبع :نظرات
  سلام بر شما، طاعات و عبادات مقبول إن‌شاءالله سازمان‌های جهانی بسیاری فراماسون و صهونیستی هستند، اما یهودیت از ادیان الهی است که آن نیز به مانند سایر ادیان الهی به توحید دعوت می‌کند و انسان را از معاد و نیک و بد آگاه می‌سازد. بله، دچار انحرافات عقیدتی است به‌مانند مسیحیت، اما اشاره‌ی شما به یهود درست نیست، چون عده‌ی قابل‌توجهی از علمای یهود، چه ساکن سرزمین‌های اشغالی چه خارج از مرزهای آن، از جنایت‌های صهونیستی اعلام برائت کردند و خود را جدای این قضیه معرفی می‌کنند‌ و همانطور که ما تلاش داریم نگاه جهانیان را به اسلام تغییر دهیم و اسلام‌هراسی را متوقف کنیم و اسلام صحیح را معرفی کنیم این بخش از علمای یهود نیز چنین تلاشی برای دین خود دارند. برای اینکه در آخرت‌تان به جماعت دیندار یهود مدیون و بدهکار نشوید، بهتر است بین دنیای جنایتکار صهونیست و یهودیت تمایز قایل باشید. عده‌ی کثیری در دنیای معاصر نیز داعش را اسلامی می‌دانند. آیا این نسبت دادن داعش به اسلام درست است؟ نیّت صحیح در عمل صحیح متعالی می‌شود. یاعلی/
ارسال کننده نظر : شهریار      تاریخ ارسال نظر : ۱۶ فروردين ۱۴۰۳


 
نظر خود را ثبت کنید

کاربر گرامی؛ سلامٌ علیکم

 

لطفا پیش از ثبت نظر خود توجه داشته باشید:


تجویز دارو و پیچیدن نسخه برای بیماری و مشکلات شخصی و موردی، نیاز به شرح حال کامل و معاینه بالینی دارد که طبیعتاً از طریق ارتباط مجازی، قابل حصول نیست.

 

 

لذا خواهشمندیم از تقاضای نسخه و دارو برای بیماری های موردی، اجـتناب فرمایید.

 

سایر نکات:


❶از اعلام نشانی و تلفن درمانگاه معذوریم. درصورت تمایل از طریق پایگاه «طبیب شهر»، پزشک مورد نظر خود را جستجو کنید.

ابتدا مقالات مربوطه را مطالعه کنید و پس از اطمینان از نبود اطّلاعات مورد نظرتان، نسبت به طرح سؤال اقدام کنید. از پاسخگویی به سؤالاتی که در متن مقاله پاسخ داده شده اند معذوریم.

❸از طرح سؤال هایی که نیاز به پاسخ های خصوصی و ارسال به پست الکترونیک دارد خودداری فرمایید.

❹پاسخگویی به سؤالاتِ کلّی و نیازمند پاسخ های مفصّل در توان پایگاه نیست.

❺نشانی پست الکترونیک شما در نزد پایگاه طبّ شیعه محفوظ است.

❻هرنظر را تنها یک بار ارسال کنید و از تکرار ارسال نظرات خودداری کنید.

❼حتّی المقدور از ارسال نظرات به صورت «فینگیلیش» خودداری کنید.

❽پاسخ هاي ارائه شده، كلّي و عمومي هستند و پاسخ دقيق و تخصّصي، تنها با ويزيت بيمار امكانپذير است

 

 

با سپاس و امتنان        

دکتر وحید علیان نژادی

نام :  
ایمیل :
* نظر شما
 

آخرین مقالات

داروی گیاهی کرونای مدبر غدیر[12318بازدید]
ارزش های پست مدرن، نارضایتی از پزشکی؛ گرایش به طب مکمل[14991بازدید]
اهمیت طب و طبیب در نگاه علامه حسن زاده آملی (مقاله انتخابی)[29475بازدید]
انتفاع مؤمنین از توسل به روایات طبی ائمه (علیهم‌السّلام) (مقاله انتخابی)[20434بازدید]
مرض عقوبت(مقاله انتخابی)[19678بازدید]
غذا درمانی از دیدگاه قرآن و علم(مقاله انتخابی)[35194بازدید]
نظام بهداشت و سلامت در اسلام(مقاله انتخابی)[46163بازدید]
بهداشت روانی اعتقادی در اجتماع(مقاله انتخابی)[17252بازدید]
بررسي ناهمخوانی آيات طبّي با علوم پزشكي(مقاله انتخابی)[23123بازدید]
قرآن و بهداشت روان(مقاله انتخابی)[63586بازدید]
فطانت و هوشمندی با پرخوری جمع نمی شود!(مقاله انتخابی)[25216بازدید]
چند نکته ساده در مورد از شیر گرفتن کودک[535936بازدید]
زردی نوزادان[493792بازدید]
ارتباط عطر و اسباب بازی با چاقی کودکان (مقاله انتخابی)[11412بازدید]
علم، سنّت، مدرنیته(مقاله انتخابی)[11558بازدید]
پزشکی نوین و تردید های پیش رو(مقاله انتخابی)[11242بازدید]
آشنایی با ابعاد آشکار و پنهان ترویج همجنس بازی در جهان(مقاله انتخابی)[16108بازدید]
توصیه های طبی از مرحوم آقا فخر تهرانی [50855بازدید]
نقد طب مدرن از دیدگاه آیت الله جوادی آملی(مقاله انتخابی)[17705بازدید]
وقتی پیامبران غرب دروغ می گویند (تبارشناسی علوم جدید)(مقاله انتخابی)[15188بازدید]

از میان مقالات

چه مقدار از غذای شما پرتو دهی شده است؟(مقاله انتخابی)
کم خونی
سالنامه حجامت سال 1391 هجری شمسی (هدیه پایگاه طبّ شیعه)
ناگفته های هدایای صنایع داروسازی به پزشکان (مقاله انتخابی)
من به شبکه متصل ام، پس هستم(مقاله انتخابی)
ازدواج تك‌جنسيتي در استراليا؛ چرا اكنون؟
خواص تاثیرگذاری قارچ گانودرما تا چه حد واقعیت دارد؟ (مقاله انتخابی)
توصیه های طبی از مرحوم آقا فخر تهرانی
کبد چرب
درسنامه مزاج شناسی- مقاله هفتم: راه کارهای عملی و کاربردی مزاج شناسی- آزمون های مزاج شناسی
انزال زودرس، درمان به دور از هیاهوی تبلیغات
سالنامه حجامت 1395 شمسی (هدیه پایگاه طبّ شیعه)
القاى بیمارى به جامعه(مقاله انتخابی)
«سه معجزه»؛ سلسله مقاله‌هایی پیرامون نفوذ جریانی دشمن در حوزه سلامت/ 2 علیرغم تأکیدات رهبر انقلاب مبنی بر جبران خطای تحدید نسل، «عقیم‌سازی» همچنان ادامه دارد/ دیگر از دلارهای سازمان های بین المللی برای جلوگیری از پیری جمعیت ایران خبری نیست!
قبل از انتشار عکس فرزندتان در فیسبوک، به آینده‌اش فکر کنید (مقاله انتخابی)
سستی و سفتی کمر؛ خرافه ای عوامانه یا واقعیتی علمی؟!
بهداشت زناشویی و ضرورت­ های آن در اسلام
دروغی به‌نام «حریم خصوصی» و «جریان آزاد اطلاعات» (مقاله انتخابی)
چهره‌ها و اندام‌هاي غير واقعي: آيا بايد حقيقت عكس‌هاي دست‌كاري شده دنياي مد را افشا كرد؟(مقاله انتخابی)
هشدار: من از واژۀ «چاق» استفاده می‌کنم (مقاله انتخابی)